MATERACE

materac salsa

Jest to materac pianowy o średniej twardości, z pianką termoelastyczną redukującą nacisk.  Gwarancja 15 lat, wysokość 21 cm, pokrowiec zdejmowany do prania. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania
lub etykietą.

materac TEMPUR® SENSATION

Materac TEMPUR® Sensation jest to kolekcja z sprężystą pianą, pomaga w ruchu i wstawaniu. Górna warstwa z najlepszą pianą termoelastyczną, redukuje napięcia mięśniowe .

MATERAC pasodoble

Jest to materac kieszeniowy, dwustronny. Kokos na sprężynie i z włóknem agawy z drugiej strony . Gwarancja 15 lat, wysokość 23 cm, pokrowiec ściągany do prania. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

MATERAC TEMPUR® original

Materac TEMPUR® Original jest to kolekcja z najlepszą pianą termoelastyczną, średnio twardy, powoli dopasowujący się. Górna warstwa redukuje napięcia mięśniowe .

MATERAC Lambada

Jest to materac kieszeniowy, dwustronny o dwóch twardościach. z jednej strony kokos i 4 cm lateksu daje większą twardość i wysoki komfort piany lateksowej, innowacyjne zastosowanie wyższych sprężyn.Gwarancja 15 lat, wysokość 24 cm, pokrowiec ściągany do prania.

MATERAC thermo silver

Wyjątkowo komfortowe materace z pianą Thermo Silver pochłaniającą ciepło wydzielane przez ludzkie ciało. Zastosowano pianę włoską i szwajcarską. Strefy twardości oraz dwie strony użytkowe, czynią ten materac uniwersalnym rozwiązaniem dla oczekujących wysokiego komfortu. Pokrowiec ściągany do prania.

Masz jakieś pytanie?
skontaktuj się z nami!